Karışık Kızartma Tarifi - Tabldot Yemeği, Catering

Yemek Listesi

Karışık  Kızartma

Bir tencereye kabuklarını soyduğumuz domatesleri halka şeklinde doğrayarak yerleştiriyoruz.İçine zeytinyağı da döküyoruz.Sarımsakları da ayıklayıp domateslerin içine ek ediyoruz.Sos pişince kaşık yardımıyla ezerek kıvama getiriyoruz.Daha sonra kızdırılmış yağın içine sebzeleri istediğimiz şekilde doğrayarak kızartıyoruz .Pişen sos ile birlikte servis ediyoruz.

- 2 adet patlıcan
- 2 adet kabak
- 6 adet sivribiber
- 2 kabak
sosu için;

- 4 adet domates
- 1 çay bardağı zeytinyağı
- 4 diş sarımsak
- 1 çorba kaşığı sirke
- 1 çorba kaşığı şeker
- karabiber, kekik, tuz

GÜVEN CATERİNG YEMEK VE GIDA ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. ( Hazır Yemek , İş yemekleri, Catering, Düğün Nişan Cenaze Toplu Yemek Hizmetleri )

TABLDOT YEMEKÇİ LEZZET MUTFAĞI

image

Güven Tabldot standartlara uygun üretim yapmak için yasal olan üretim izin belgelerine sahiptir. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli mönüler Güven Tabldot profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

İnternet üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz, günlük 5000 kişilik yemek üretimi kapasiteli, Son teknolojilerle donatılmış Güven Tabldot mutfağında Besin kaybını önleyen ve yağ miktarını minimuma indiren programlanabilir konveksiyonlu fırınlarla yemeklere farklı lezzetler katılmaktadır.

Yemeklerimizde Kullandığımız Etler İslami usullere uygun kesilmektedir.

 

0216 471 84 28 Telefon

Güven Tabldot LTD ŞTİ

image

Ferhatpaşa Mah. FerhatPaşa Caddesi G20 Sokak No:33 ATAŞEHİR / İSTANBUL

İletişim Bilgileri ...