Havuçlu Pirinç Pilavı Tarifi - Tabldot Yemeği, Catering

Yemek Listesi

Havuçlu Pirinç Pilavı

MALZEMELER

Havuç

Pirinç

Et bulyon

Tuz  

Margarin

HAZIRLANIŞI

Pirinçler ılık suda 3-4kez yıkanarak 15-20 dk ılık  suda bekletilir.

 Havuçların kabukları soyularak ince ince doğranır.tencerede margarin eritilir. Ve ince ince doğranan  havuçlar atılır ve güzelce kavrulduktan sonra pirinçler ilave edilir.pirinçler de kavrulduktan sonra suyu verilir.sonra içine et bulyon atılarak, 5 dk kaynatılır ve ısıtılır. Sonra 20dk sonra ocaktan alınır ve sıcak  servis yapılır

 

 

GÜVEN CATERİNG YEMEK VE GIDA ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. ( Hazır Yemek , İş yemekleri, Catering, Düğün Nişan Cenaze Toplu Yemek Hizmetleri )

TABLDOT YEMEKÇİ LEZZET MUTFAĞI

image

Güven Tabldot standartlara uygun üretim yapmak için yasal olan üretim izin belgelerine sahiptir. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli mönüler Güven Tabldot profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

İnternet üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz, günlük 5000 kişilik yemek üretimi kapasiteli, Son teknolojilerle donatılmış Güven Tabldot mutfağında Besin kaybını önleyen ve yağ miktarını minimuma indiren programlanabilir konveksiyonlu fırınlarla yemeklere farklı lezzetler katılmaktadır.

Yemeklerimizde Kullandığımız Etler İslami usullere uygun kesilmektedir.

 

0216 471 84 28 Telefon

Güven Tabldot LTD ŞTİ

image

Ferhatpaşa Mah. FerhatPaşa Caddesi G20 Sokak No:33 ATAŞEHİR / İSTANBUL

İletişim Bilgileri ...