Fırın Patates Tarifi - Tabldot Yemeği, Catering

Yemek Listesi

Fırın Patates

MALZEMELER

Patates

Soğan

Biber

Dana kıyma

Domates salça

Domates

YAPILIŞI

Patatesin kabukları soyularak vich şeklinde doğranır. Soğanların kabukları soyulup kuş başı doğranır.biberlerde ayıklanarak piyaz doğranır sonra bir tencere yağ koyularak soğanlar ve biberler kavrulur sonrasonra kıyma ilave edilir kımayı da güzel kavurkduk tan sonra salça ilave edilir  doğradığımız patatesleri kızartıp kavurduğumuz kımanın üzerine ilave edip üzerine biraz domates ilave edip fırına verilip sıcak servis yapılır.

 

GÜVEN CATERİNG YEMEK VE GIDA ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. ( Hazır Yemek , İş yemekleri, Catering, Düğün Nişan Cenaze Toplu Yemek Hizmetleri )

TABLDOT YEMEKÇİ LEZZET MUTFAĞI

image

Güven Tabldot standartlara uygun üretim yapmak için yasal olan üretim izin belgelerine sahiptir. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli mönüler Güven Tabldot profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

İnternet üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz, günlük 5000 kişilik yemek üretimi kapasiteli, Son teknolojilerle donatılmış Güven Tabldot mutfağında Besin kaybını önleyen ve yağ miktarını minimuma indiren programlanabilir konveksiyonlu fırınlarla yemeklere farklı lezzetler katılmaktadır.

Yemeklerimizde Kullandığımız Etler İslami usullere uygun kesilmektedir.

 

0216 471 84 28 Telefon

Güven Tabldot LTD ŞTİ

image

Ferhatpaşa Mah. FerhatPaşa Caddesi G20 Sokak No:33 ATAŞEHİR / İSTANBUL

İletişim Bilgileri ...