Gül Böreği Tarifi - Tabldot Yemeği, Catering

Yemek Listesi

Gül Böreği

1000gr süt

300gr margarin

10 yumurta

15 yufka

200gr lor peynir

HAZIRLANIŞI

margarin ayrı bir tencerede eritilir. süt biraz ısıtılır ve ertilmiş margarin üzerine dökülür ve kırdığımız yumurtalararın üzerine bosaltıp ocağın altı kapatılır. sonra tepsi yağlanır  sonra yufkalar ortadan ikiye bölünerek katlanılır ve gül şekli verilir sonra bunlar terbiyesinden biraz yufkanın üzerine sürüp fırına verilir. 

GÜVEN CATERİNG YEMEK VE GIDA ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. ( Hazır Yemek , İş yemekleri, Catering, Düğün Nişan Cenaze Toplu Yemek Hizmetleri )

TABLDOT YEMEKÇİ LEZZET MUTFAĞI

image

Güven Tabldot standartlara uygun üretim yapmak için yasal olan üretim izin belgelerine sahiptir. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli mönüler Güven Tabldot profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

İnternet üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz, günlük 5000 kişilik yemek üretimi kapasiteli, Son teknolojilerle donatılmış Güven Tabldot mutfağında Besin kaybını önleyen ve yağ miktarını minimuma indiren programlanabilir konveksiyonlu fırınlarla yemeklere farklı lezzetler katılmaktadır.

Yemeklerimizde Kullandığımız Etler İslami usullere uygun kesilmektedir.

 

0216 471 84 28 Telefon

Güven Tabldot LTD ŞTİ

image

Ferhatpaşa Mah. FerhatPaşa Caddesi G20 Sokak No:33 ATAŞEHİR / İSTANBUL

İletişim Bilgileri ...