Bahçe_salatası Tarifi - Tabldot Yemeği, Catering

Yemek Listesi

Bahçe_salatası

MALZEMELER

Dilimlenmiş siyah zeytin

Dilimlenmiş yeşil zeytin

Haşlanmış mısır

Kırmızı biber

Maydanoz

Göbek

Akdeniz yeşillikleri

Endivyen

Salatalık

HAZIRLANIŞI

İlk olarak salatalıkları ve biberleri  ayıklıyıp küp küp doğranır.göbekleri ayıklayıp küp küp doğrayıp.Endivyen, Akdeniz yeşilliklerive maydanozlar ince ince doğranır.Sonra bir kaba salatalığı biberlri dilimlenmiş zeytinleri mısırları bir kapa koyup güzelce karıstırılır. Doğradığımız yeşillikleride  karıştırıp  kaselere yerleştirilir. Sonra hazırladığımız harçı üzerine sepiştirip dekoru verilir

GÜVEN CATERİNG YEMEK VE GIDA ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. ( Hazır Yemek , İş yemekleri, Catering, Düğün Nişan Cenaze Toplu Yemek Hizmetleri )

TABLDOT YEMEKÇİ LEZZET MUTFAĞI

image

Güven Tabldot standartlara uygun üretim yapmak için yasal olan üretim izin belgelerine sahiptir. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli mönüler Güven Tabldot profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

İnternet üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz, günlük 5000 kişilik yemek üretimi kapasiteli, Son teknolojilerle donatılmış Güven Tabldot mutfağında Besin kaybını önleyen ve yağ miktarını minimuma indiren programlanabilir konveksiyonlu fırınlarla yemeklere farklı lezzetler katılmaktadır.

Yemeklerimizde Kullandığımız Etler İslami usullere uygun kesilmektedir.

 

0216 471 84 28 Telefon

Güven Tabldot LTD ŞTİ

image

Ferhatpaşa Mah. FerhatPaşa Caddesi G20 Sokak No:33 ATAŞEHİR / İSTANBUL

İletişim Bilgileri ...