Fırın sütlaç Tarifi - Tabldot Yemeği, Catering

Yemek Listesi

Fırın sütlaç

1000gr süt

35gr nişasta

225gr şeker

1adet yumurta sarısı

15gr  pirinç

 HAZIRLANIŞI

pirinçler yıkanarak haslanır. sonra sütü ocağa koyup içine şekerini ve haslanmıs pıprınçi ilave edilip ayrı bir kapta nişasta yumurta sarısı ve biraz süt ilave edilip çırpılır ve süt kaynayınca çıptığımız karışımı ilave edip nişasta kokusu gidene kadar kaynatıp altı kapatılır sonra sürahi yardımıyla kaselere yerleştirilir 20-25 dk sonra alınır soğuk servis yapılır

  

GÜVEN CATERİNG YEMEK VE GIDA ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ. ( Hazır Yemek , İş yemekleri, Catering, Düğün Nişan Cenaze Toplu Yemek Hizmetleri )

TABLDOT YEMEKÇİ LEZZET MUTFAĞI

image

Güven Tabldot standartlara uygun üretim yapmak için yasal olan üretim izin belgelerine sahiptir. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli mönüler Güven Tabldot profesyonel ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.

İnternet üzerinden canlı olarak izleyebileceğiniz, günlük 5000 kişilik yemek üretimi kapasiteli, Son teknolojilerle donatılmış Güven Tabldot mutfağında Besin kaybını önleyen ve yağ miktarını minimuma indiren programlanabilir konveksiyonlu fırınlarla yemeklere farklı lezzetler katılmaktadır.

Yemeklerimizde Kullandığımız Etler İslami usullere uygun kesilmektedir.

 

0216 471 84 28 Telefon

Güven Tabldot LTD ŞTİ

image

Ferhatpaşa Mah. FerhatPaşa Caddesi G20 Sokak No:33 ATAŞEHİR / İSTANBUL

İletişim Bilgileri ...